Grupa wsparcia społecznego 60+

Wzajemne wspieranie się osób w podobnej sytuacji jest najlepszą i najbardziej efektywną formą pomocy. Dzięki innym osobom w grupie, z podobnymi problemami, możesz wypracować sobie realną ocenę sytuacji i samego siebie, własnych uczuć i myśli.

W poradni EGO zawsze podkreślamy, że dobrostan psychiczny jest niezwykle ważny na każdym etapie życia. Z wiekiem ilość aktywnych kontaktów społecznych spada, a badania dowodzą, że satysfakcjonujące kontakty społeczne sprzyjają zdrowiu psychicznemu, jak i fizycznemu.

Daj sobie szansę na poprawę jakości swojego życia, poprzez uczestnictwo w GRUPIE WSPARCIA SPOŁECZNEGO 60+, dzięki której możesz:

– zmienić sposób przeżywania lub doświadczenia różnych sytuacji życiowych

– nauczyć się radzić sobie z emocjami

– nawiązać satysfakcjonujące relacje

– zyskać nowe spojrzenie na siebie, swoje życie i relacje

– odkryć podobieństwa pomiędzy sobą, a uczestnikami grupy

– wymienić doświadczenia i własne sposoby na radzenie sobie z różnymi sytuacjami życiowymi
– przyjrzeć się swoim relacjom z dorosłymi dziećmi, wnukami oraz innymi ludźmi

Poprawa zdrowia psychicznego i samopoczucia

Połączenie wysiłku i chęci całej grupy może przyczynić się do zrealizowania rzeczy, które wcześniej wydawały Ci się niemożliwe. Obecność i wsparcie każdej osoby powiększa siłę grupy i daje większą motywację do działania. Grupę WSPARCIA SPOŁECZNEGO 60+, poprowadzi psycholog/psychoterapeuta Daria Rosławska- Bławat, która będzie również realizować wcześniejsze spotkania w formie konsultacji/ kwalifikacji do grupy – Konsultacja do grupy wsparcia społecznego 60+. Jednorazowy koszt konsultacji to 70 zł. Grupa będzie mieć charakter otwarty, w składzie około 10-14 osób. Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu – we wtorki od godz. 12:00 do 14:00. Koszt uczestnictwa w dwugodzinnym spotkaniu grupy terapeutycznej to 70 zł.

Więcej informacji możesz uzyskać osobiście w naszej rejestracji lub pod numerem telefonu:

691 070 075 lub 42 251 51 51