O sile psychicznej... jak ją wzmacniać?

Aktualizacja: 8 paź 2020

Tajemnicza moc, która mobilizuje do działania, wzmaga naszą wytrwałość, upartość w dążeniu do celu, sprawia, że jesteśmy zdyscyplinowani – to właśnie jest siła psychiczna. Siła, która daje nam poczucie spełnienia i radości z tego, co robimy.

Osoby silne psychiczne pracują nad swoją siłą psychiczną dzień po dniu, wzmacniając swoją pewność siebie i hart ducha. Ty też tak możesz!


Po pierwsze bądź otwarty i gotowy do nauki. Wokół tyle się dzieje. Osoby o mocnej sile psychicznej traktują naukę jako niezbędny i konieczny proces do wzmacniania swojej siły psychicznej i zasobów poznawczych.


Po drugie myśl nieszablonowo, sam wyznaczaj kierunki swojego życia. Nie zamykaj się w swojej szablonowej komfortowej kopule. Odważ się i daj sobie prawo do próbowania i testowania nowych umiejętności.


Po trzecie, wierz w siebie. Kto jeśli nie Ty? Jeśli będziesz świadomy, zdecydowany i konsekwentny w dążeniu do osiągnięcia celu, możesz go osiągnąć. Niech nie zwiodą Cię wątpliwości i zmartwienia z tym związane – każdy inteligentny człowiek ja ma. Dzięki tej wierze w siebie, wiesz, że możesz zaufać sobie każdego dnia i realizować krok po kroku swój cel.
7 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

ul. Limanowskiego 194/196, 91-027 Łódź
Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna EGO

Jesteśmy czynni od pon. do pt. w godz. 8:00-20:00

Konsultacje on-line prowadzimy również w soboty!

42 251 51 51

691 070 075