Piórkowska Magda

Absolwentka psychologii i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych w szkole psychoterapii Crescentia). W 2016 r. ukończyła roczny kurs terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Dodatkowo, brała udział w szkoleniach z zakresu terapii behawioralnej oraz tzw. III fali CBT – terapii schematów oraz terapii ACT i FAP. Rozwija umiejętności także w studium interwencji kryzysowej w nurcie poznawczo-behawioralnym i humanistycznym.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in.  poradniach zdrowia psychicznego dla dorosłych, w poradni dla dzieci, młodzieży i ich rodzin, a także w poradni dla osób z autyzmem.

Psychoterapia w nurcie poznawczo-behawioralnym

Aktualnie zajmuje się prowadzeniem psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz nastolatków oraz pracuje z grupą na dziennym oddziale psychiatrycznym dla osób dorosłych (prowadzonym w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematów) w poradni Ego. Pracuje także diagnostycznie z dziećmi. Współpracuje z nastolatkami i osobami dorosłymi m.in. z zaburzeniami nastroju, lękowymi, zaburzeniami osobowości czy doświadczającymi kryzysów.

Od 6 lat pracuje także jako wykładowczyni akademicka, prowadząc zajęcia dla studentów psychologii na Uniwersytecie SWPS.