Staże i warsztaty

Staże

Poradnia posiada umowę z Ośrodkiem Specjalizacyjnym dla Psychologów Klinicznych Kliniki Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego i SP ZOZ im J. Babińskiego na realizację staży w ramach specjalizacji z psychologii klinicznej w ramach Zespołu Leczenia Środowiskowego i Oddziału Dziennego Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości. Opiekunem stażu jest mgr Monika Pluta-Guz.

STAŻ DO CERTYFIKATU PSYCHOTERAPEUTY W POLSKIM TOWARZYSTWIE PSYCHIATRYCZNYM.
Poradnia Ego jest ośrodkiem stażowym akredytowany przez Sekcję Terapii Rodzin i Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego dla osób ubiegających się o certyfikat psychoterapeuty.

Uprzejmie informujemy, iż w chwili obecnej w Naszym Ośrodku ze wzglądu na sytuację sanitarno- epidemiologiczną oraz kończący się okres akredytacji nie przyjmujemy nowych osób na staż.

Warsztaty

Warsztaty z psychoterapii psychodynamicznej.​

Serdecznie zapraszamy na spotkania warsztatowo – seminaryjne, których celem jest przybliżenie uczestnikom praktycznej strony procesu psychoterapii psychodynamicznej. Zajęcia dotyczą m.in. rozumienia tego jak i dlaczego psychoterapia działa, jakie procesy i zjawiska są związane ze zmianą w psychoterapii, roli psychoterapeuty, znaczenia relacji między psychoterapeutą a pacjentem oraz wielu innych.

Spotkania są adresowane do studentów i absolwentów psychologii, medycyny, pedagogiki, pielęgniarstwa, socjologii i innych kierunków pokrewnych, osób chętnych do odbycia staży zawodowych w Poradni, planujących lub odbywających szkolenie psychoterapeutyczne, a także wszystkich innych osób zainteresowanych psychoterapią.