Jędrych Łukasz

Absolwent Wydziału Psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Aktualnie w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii Analitycznej afiliowanym przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz seminarium obserwacji niemowląt w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Doświadczenie w obszarze psychoterapii zdobywał w poradniach zdrowia psychicznego, specjalistycznej poradni Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a także w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości.

Psychoterapia w nurcie psychoanalitycznym

W Poradni EGO prowadzi konsultacje i długoterminową psychoterapię psychoanalityczną osób dorosłych. Swoją pomoc kieruje do osób, które m.in. cierpią z powodu chwiejności emocjonalnej, przeżywają życiowe kryzysy, są w żałobie, doświadczają nieustannych problemów w relacjach z innymi osobami (w rodzinie, z dziećmi, w pracy), odczuwają brak satysfakcji życiowej, cierpią z powodu zaburzeń lękowych, depresji, nerwicy, zaburzeń osobowości, dolegliwości psychosomatycznych, myśli obsesyjnych lub natręctw.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.