Pietraho – Stemplewska Agnieszka

Pedagog, psychoterapeutka, trenerka umiejętności psychospołecznych, instruktorka Improwizacji Tańca, Ruchu i Symboliki Ciała. Ukończyła Szkołę Trenerów Treningu Psychologicznego prowadzoną przez „Pracownię TROP” w Warszawie oraz Czteroletni Kurs Psychoterapii przy Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi.  Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Psycholog kliniczny

Agnieszka Pietraho- Stemplewska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, które zdobywała min. pracując w Klinice Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych Centralnego Szpitala Klinicznego, a także prowadząc psychoterapię grupową w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości.

Psychoterapia w nurcie psychodynamicznym

W Poradni EGO zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Posiada doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami afektywnymi i psychotycznymi. Oferuje także pomoc w formie warsztatów, treningów z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, umiejętności radzenia sobie ze stresem. W swojej pracy wykorzystuje również metody arteterapii.

Regularnie korzysta z superwizji.