Jestem psychologiem, seksuologiem, psychoterapeutką w trakcie 5 roku szkolenia organizowanego przez Fundację Vis Salutis. Program Szkoły Psychoterapii realizuje łącznie i kompleksowo wybrane podejścia psychoterapeutyczne, uwzględniając w równym stopniu nurt psychodynamiczny, systemowy, jak i poznawczo-behawioralny. W procesie terapii łączę ze sobą te podejścia, chociaż najbliższe mojemu sercu są spojrzenia psychodynamiczne i systemowe. Pracuję indywidualnie, z osobami dorosłymi, najczęściej długoterminowo (na proces terapii dobrze jest dać sobie przynajmniej rok), zazwyczaj spotykając się z moimi pacjentami raz w tygodniu, ewentualnie częściej, o stałej porze. Serdecznie zapraszam do siebie również osoby ze społeczności LGBTQ+, zaznaczam jednak, że nie zajmuję się przygotowywaniem opinii wymaganej do sądowego uzgodnienia płci.

Najważniejsze dla mnie zadania w procesie psychoterapii to wspieranie pacjentów w realizacji wyznaczonych przez nich celów.

Mam doświadczenie w prowadzeniu terapii pacjentów z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, nadmiernie odczuwaną złością, niskim poczuciem własnej wartości, kryzysami życiowymi i rozwojowymi, trudnościami w relacjach interpersonalnych, a także różnymi problemami seksuologicznymi, takimi jak zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, zanik lub obniżenie libido, pochwica.

Studia psychologiczne odbyłam na Uniwersytecie Łódzkim, a studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam również poziom A kursu BSFT, zdobywając tytuł Praktyka Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Aktualnie jestem na 5 roku 5-letniego studium psychoterapii organizowanego przez Fundację Vis Salutis w Łodzi. Jestem członkinią Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam pracując w Klinice Gutkowska w Łodzi, a następnie w Poradni Clue. Staż seksuologiczny odbywałam w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia na ul. Dolnej w Warszawie, w Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii Intimed na ul. Wspólnej w Warszawie.