Dobry Psychiatra Łódź – wsparcie na najwyższym poziomie

Psychiatra jest specjalistą, który zajmuje się diagnostyką zaburzeń i chorób psychicznych – głównie pod kątem biologicznym oraz neurologicznym, uwzględniając również uwarunkowania psychologiczne, instytucjonalne czy społeczne. Warto pamiętać, że psychiatra jest lekarzem – może więc przepisywać pacjentowi leki oraz kierować na leczenie szpitalne, także w ośrodkach zamkniętych. W procesie leczenia, dokonując oceny stanu psychicznego, psychiatra może także wydawać orzeczenia i opinie potrzebne w przebiegu procesów sądowych czy zatrudnienia na danym stanowisku pracy.

Konsultacja psychiatryczna – w jakich sytuacjach pomoże?

Jeśli pacjent zauważa u siebie objawy i dolegliwości, w diagnostyce których pomóc może psychiatra, u nas otrzyma potrzebną pomoc! Do dyspozycji pacjentów pozostają doświadczeni specjaliści psychiatrii, zajmujący się diagnostyką i leczeniem:

W trakcie pierwszej wizyty lekarz przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad, w razie potrzeby wykonuje lub zleca niezbędne badania, kieruje do innych specjalistów i dopiero na podstawie uzyskanych dzięki temu informacji może postawić diagnozę i dobrać odpowiednie metody leczenia.

Umawianie wizyt

Aby umówić wizytę w Poradni EGO, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +48 691-070-075 lub 42 251-51-51. Nasz personel pomoże Ci wybrać odpowiedniego specjalistę i ustali dogodny termin wizyty.

Wizytę można również zarezerwować za pomocą panelu rezerwacji ONLINE.