Poradnia Psychologiczna Łódź

Poradnia_Ego (1 of 10)

15 Lat dbamy o zdrowie mieszkańców Łodzi

Poradnia EGO w Łodzi

Od 2008 r. kompleksowo dbamy o Wasze zdrowie psychiczne. Zajmujemy się diagnozą, leczeniem oraz terapią dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Nasz Zespół tworzy wykwalifikowana kadra psychologów, psychoterapeutów oraz lekarzy psychiatrów. W swojej pracy łączymy biologiczne spojrzenie na Pacjenta, z uwzględnieniem oddziaływań psychoterapeutycznych. Wierzymy, że nawet najcięższe choroby psychiczne mają swoją przyczynę i dotarcie do niej stwarza możliwość efektywnego leczenia.

Pracujemy Zespołowo, a problemy każdego Pacjenta traktujemy indywidualnie planując proces leczenia i dobierając najlepszą formę pomocy.

31

Specjalistów do Twojej dyspozycji

15

Lat dbamy o zdrowie mieszkańców Łodzi i okolic

1 h

Wizyta lekarska pierwszorazowa

11

Komfortowych gabinetów do Twojej dyspozycji

PORADNIA EGO

15 Lat dbamy o zdrowie psychiczne mieszkańców Łodzi

Problemy każdego Pacjenta traktujemy z najwyższą troską i uwagą, planując proces leczenia w sposób przemyślany i starannie dobierając najlepszą formę pomocy. Jesteśmy tu, aby towarzyszyć Wam na drodze do zdrowia psychicznego, oferując profesjonalne wsparcie i pełne zrozumienie. Naszym celem jest pomoc w odnalezieniu równowagi i poprawie jakości życia.

Poradnia EGO w Łodzi

W czym się specjalizujemy?

Poradnia EGO w Łodzi specjalizuje się w kompleksowej opiece psychologicznej i psychiatrycznej, oferując diagnozę, leczenie oraz terapię osób dorosłych, par, dzieci i młodzieży, z wykorzystaniem nowoczesnych metod psychoterapeutycznych.

Image Icon

Nieustannie wzrastająca liczba pacjentów, którzy powierzają nam swoje sprawy motywuje nas do podejmowania dalszych wysiłków w kierunku rozwoju Poradni.

~ Poradnia EGO w Łodzi

Lokalizacja

ul. B. Limanowskiego 194/196
91-027 Łódź

Google Maps

Godziny Otwarcia

Pon. – Pt.: 8:00 – 20:00
Sob.: Zamknięte
Niedz.: Zamknięte

Rezerwacja Wizyty

link do rejestracji poniżej:

Rezerwacja ONLINE