Absolwentka psychologii na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych w zakresie Coachingu i Mentoringu.  Uczestniczka XV edycji kursu „Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów” oraz trzech modułów „Szkoły Konsultacji dla Psychologów” a także Certyfikowana edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców.

Aktualnie jest w trakcie szkolenia na czteroletnim kursie „Psychoterapia
zintegrowana ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin oraz pracy z dzieckiem i młodzieżą” w Szkole Psychoterapii Dialog.

Doświadczenie zawodowe zdobywała min. podczas pracy na Oddziale Dziecięcym w Szpitalu im. J. Babińskiego w Łodzi, poradni psychologicznej oraz prywatnym gabinecie.

Psychoterapia systemowa rodzin i młodzieży

Pracuje głównie z rodzinami, wspiera rodziców w wyzwaniach rodzicielskich i trudnych sytuacjach rodzinnych – od etapu ciąży i okresu okołoporodowego (baby blues, depresja poporodowa), poprzez kolejne etapy i kryzysy rozwojowe dzieci, konflikty w rodzeństwie, aż po trudności wieku szkolnego. Pomaga rodzinom w sytuacjach związanych z rozwodem, przeprowadzką, śmiercią w rodzinie oraz prowadzi konsultacje psychologiczne dla młodzieży.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę przez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i seminariach.